Image

Usługi

Oferta lakierowania dotyczy elementów wykonywanych ze stali, ocynkowanych i aluminium o max. wymiarach l x b x h : 3200 x 1400 x 2100 mm.

Powłokę lakierowaną uzyskuje się poprzez naniesienie farby proszkowej na detal za pomocą specjalnych aplikacji, utwardzenie powierzchni w komorze wygrzewającej w temp. 175 - 200°C; 220°C (w zależności od detalu i właściwości farby). W wyniku tego procesu uzyskuje się ostateczne właściwości tzn. twardą i odporną na ścieranie powierzchnię odporną na działanie warunków atmosferycznych.

Każde nowe zlecenie jest indywidualnie negocjowane, tak by w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom cenowym i jakościowym.

Image

Kolory

Współpracujemy z najlepszymi producentami farb posiadających znak jakości QUALICOAT, potwierdzający jakość i niezawodność tych preparatów.

Kolor farby może zostać wybrany przez Państwa ze standardowej palety kolorów RAL. Istnieje również możliwość malowania w kolorach z poza palety RAL.

Image

Cennik

Na poziom cen usługi wpływ ma wiele czynników m. in.: kształt, wielkość, ilość elementów, grubość materiału, z jakiego został wykonany element oraz rodzaj zastosowanego lakieru itd., dlatego cenę ustala się indywidualnie.

Gwarantujemy konkurencyjność cen !!!

Image